MAC Japonský stolní brousek na kuchyňské nože

MAC Japonský stolní brousek na kuchyňské nože
Novinka

1 190,- Kč s DPH
983,- Kč bez DPH

Toto zboží už bohužel není skladem, ozvěte se nám e-mail info@macnoze.cz a my Vám obratem zjistíme, kdy bude opět naskladněn.

Dostupnost VYPRODÁNO
Kód RS-1
Výrobce MAC Corporation Japan

MAC Japonský stolní brousek na kuchyňské nože

Stolní brousek na nože MAC RS-1 s keramickými kameny najde uplatnění v každé domácnosti. Tento systém zajistí správný úhel nabroušení, stačí protáhnout nůž tam a zpět 20 až 30 krát ve svislé poloze. Na rozdíl od brousků s břity ze slinutých karbidů je tento systém šetrnější k nožům. Velkou výhodou stolního brousku MAC RS-1 je možnost vyměnit brusný kotouč po opotřebení za nový a to zhruba co 12 měsíců, tento skvělý patent ušetří peníze ve vaši peněžence.

Video s návodem broušení najdete zde:

Stolní brousek udělá perfektní službu i naprostému začátečníkovi

Podobný materiál, jako ten, ze kterého se vyrábějí brusné kameny, najdete i ve stolních brouscích, kterými se nůž protahuje ve svislé podobě. Většinou se jedná o dva kotoučky, nebo tvar podobný dvěma spojeným kuželům. Brousek pak nabízí tenkou štěrbinu, která nůž mezi kameny navede pod správným úhlem. I profesionální brusiči musejí uznat, že tyto brousky provedou svoji práci dostatečně dobře a hlavně čepel nezničí. Pokud máte brousek natrvalo instalovaný na kuchyňské lince, stačí jím nůž dvakrát či třikrát protáhnout, než se pustíte do přípravy nedělního oběda.