Nože MAC v rukou známých osobností

Pro své vynikající vlastnosti si nože MAC oblíbily známé osobnosti z různých řad profesí. Přečtěte si, proč tomu tak je a jaké jsou jejich zkušenosti s japonskými noži MAC.

 

 

Šimon Hrubec

Šimon Hrubec je český hokejový brankář. S hokejem začínal v rodném Vimperku. Od roku 2007 byl hráčem v Českých Budějovicích, odkud před sezónou 2012/2013 přestoupil do týmu HC Oceláři Třinec. V sezóně 2011/2012 se stal miláčkem místního publika a strhnul na sebe pozornost extraligových i zahraničních klubů. Šimonův citát: "Nevěř všemu co vidíš, nevěř všemu co slyšíš a budeš moudrý". V roce 2014 debutoval v dresu české hokejové reprezentace.

Šimon rád vaří asijskou kuchyni a nebojí se vyzkoušet nové pokrmy z různých koutů světa. Přes časovou náročnost profesionálního hokejoveho brankáře, volné chvíle tráví ve společnosti rodiny a přátel, které rád hostí svými kulinářskými specialitami. Nože MAC serie Chef jsou mu teď velkým pomocníkem v jeho kuchyni. S nadšením o nich řekl...

„Wow tak v životě jsem neměl v ruce ostřejší nůž. Kdo rád vaříte tak toto je mazec. Ideální jako dárek, bud sobě nebo kamarádům. Jsou velmi pohodlné a hlavně neskutečně ostré. S noži MAC je příprava jídel jedna radost. Doporučuji těm, kdo vaří často a chtějí mít doma vážně ostré a spolehlivé nože."