Nože MAC v rukou známých osobností

Pro své vynikající vlastnosti si nože MAC oblíbily známé osobnosti z různých řad profesí. Přečtěte si, proč tomu tak je a jaké jsou jejich zkušenosti s japonskými noži MAC.

 

 

Šimon Hrubec

Šimon Hrubec je český hokejový brankář. S hokejem začínal v rodném Vimperku. Od roku 2007 byl hráčem v Českých Budějovicích, odkud před sezónou 2012/2013 přestoupil do týmu HC Oceláři Třinec. V sezóně 2011/2012 se stal miláčkem místního publika a strhnul na sebe pozornost extraligových i zahraničních klubů. Šimonův citát: "Nevěř všemu co vidíš, nevěř všemu co slyšíš a budeš moudrý". V roce 2014 debutoval v dresu české hokejové reprezentace.

Šimon rád vaří asijskou kuchyni a nebojí se vyzkoušet nové pokrmy z různých koutů světa. Přes časovou náročnost profesionálního hokejoveho brankáře, volné chvíle tráví ve společnosti rodiny a přátel, které rád hostí svými kulinářskými specialitami. Nože MAC serie Chef jsou mu teď velkým pomocníkem v jeho kuchyni. S nadšením o nich řekl...

„Wow tak v životě jsem neměl v ruce ostřejší nůž. Kdo rád vaříte tak toto je mazec. Ideální jako dárek, bud sobě nebo kamarádům. Jsou velmi pohodlné a hlavně neskutečně ostré. S noži MAC je příprava jídel jedna radost. Doporučuji těm, kdo vaří často a chtějí mít doma vážně ostré a spolehlivé nože."

 

Radek Jaroš

Radek Jaroš je nejúspěšnější český himálajský profesionální horolezec. Specialista na expedice v malém počtu členů. Výstupy absolvuje výhradně bez použití kyslíkového přístroje a pomoci výškových nosičů. V roce 2014 Radek úspěšně vystoupil na poslední, čtrnáctou osmitisícovku – K2 a zapsal se do síně slávy světového horolezectví. Stal se prvním Čechem a teprve 15. člověkem na světě, který tímto způsobem získal Korunu Himálaje.

Pokud Radek nezdolává nějakou neobyčejnou horu na jednotlivých kontitentech naší planety, rád se se svou přítelkyní Olgou věnuje obyčejným věcem. Společený čas s radostí tráví u vaření dobrého jídla. Se sadou nožů MAC se jim nyní společně připravují potraviny s profesionální lehkostí.

„Každý zná McDonald´s, McBůček... ale já dostal od kámoše vánoční dárek uprostřed léta. Pracoval jsem a vyráběl skalpely a noze na Chiraně. Na začátku 90. let nešlo nemít nůž Opinel. Do hor švýcarák. A mí noví mazlíčci v kuchyni se jmenují MAC.“